Українські вина

Українські вина представлені на нашому ринку найкраще. завдяки гарним кліматичним умовам, великій території і історичних передумов, виноробство в Україні є досить розвиненою галуззю, хоч і не позбавленої деяких проблем.

Фото Українські вина

Історія українського вина

Відомо, що перші винороби з’явилися на Південному березі Криму ще в четвертому столітті до нашої ери. В одинадцятому столітті вже нашої ери активно виробляти вино починають ченці в монастирях навколо Чернігова та Києва.

Розквіт виноробства в Україні почався в дев’ятнадцятому столітті, коли були посаджені перші великі виноградники, організовані винокурні. У Радянському Союзі в республіці виноградниками було засаджено близько 2500 квадратних кілометрів землі. На жаль, під час антиалкогольної компанії близько 50% їх площі було знищено.

Хто в Україні випускає вино

В даний час випуском тихих вин в Україні займаються 68 підприємств, ще 16 зайняті у виробництві ігристих сортів. Велика частина компаній має в активі дісталася з часів
Радянського Союзу виробничу базу. Основна частина виноградників розташована в Херсонській, Миколаївській, Одеській областях та в Криму.

Ціна на вино України

Переважна частка українського вина відноситься до нижньої цінової категорії (до 90%), вартістю до трьох доларів за пляшку.

Огляд цін на вина в Україні.

Головними проблемами виноробства в Україні є мала площа виноградників, яких недостатньо для
виробництва якісного вина в потрібних обсягах, без використання порошків, і велика кількість фальсифікату. У той же час не можна не відзначити і постійно збільшується обсяг експортної продукції, в тому числі і в Європу, що говорить про непоганій потенціал виноробства в Україні.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *