Ціна на віскі

Прийнято вважати, що віскі є досить дорогим алкогольним напоєм, який по кишені далеко не кожному. Це не зовсім так, і хоча ціна на віскі дійсно може досягати десятків, і навіть сотень тисяч доларів, на ринку (в тому числі і українському) представлена ​​достатня кількість недорогих, але в той же час, якісних пляшок з цим алкогольним напоєм.

Ціна на віскі в українських магазинах

Наприклад, в одній з великих роздрібних мереж України, ціна на віскі вельми поширеного купажовані White Horse становить близько тридцяти доларів. При цьому мова йде про пляшку літрового обсягу.

За три і більше покупки пропонується 15-20% знижка. Популярний скотч Johnnie Walker Red Label обійдеться вам всього лише в 40 доларів. Схожа ціна на віскі діє на ірландський Jameson і американський бурбон Jim Beam. Дещо дорожче коштує алкоголь, привезений з Японії, однак, в цілому, різниця буде не настільки істотна, щоб відмовити собі в задоволенні спробувати славиться своєю м’якістю напій, створений на японських винокурнях.

Варто відзначити, що в категорію, де вартість віскі до 50 доларів насправді потрапляє досить значний асортимент. Це обумовлено тим, що, по-перше, можна придбати більш дорогі сорти скотча, але розлиті в пляшки ємністю 0,5-0,7 літрів. По-друге, є величезна кількість сувенірних пляшечок. І по-третє, український ринок став досить цікавий багатьом не надто відомим виробникам, які активно просувають свій віскі за дуже доступною ціною в 20-25 доларів за літр.

Ціни на віскі преміум сегменту

У середній ціновій категорії пропонуються більш цікаві сорти, при цьому їх вибір досить широкий а ціни на віскі з цієї групи коливаються від сотень до тисяч доларів.

За суму близько ста доларів, ви можете стати володарем віскі, витриманого не менше десяти-дванадцяти років, можливо, зазначеного міжнародними нагородами, як, наприклад, Jameson Gold Reserve. Таку пляшку не соромно брати на подарунок або зберігати вдома, на випадок торжества. При цьому можна купити як купаж, так і непоганий солодовий віскі.

Вартість віскі елітних сортів

За 2-2,5 тисячі доларів пропонується по-справжньому ексклюзивний алкогольний напій, упакований в дерев’яну коробку, можливо, прикрашену дорогоцінними металами. Яскравий представник — односолодовий віскі Highland Park, витриманий більше сорока років. В цілому, не дивлячись на високу вартість віскі, придбати дорогий віскі в Україні не так складно, як може здатися. Вибір досить широкий, а щось дуже рідкісне завжди можна привести на замовлення.

Ціна на віскі в світі, до слова кажучи, не сильно відрізняється від тієї, що прийнята в Україні. Цьому сприяє єдина цінова політика, як правило, проводиться великими виробниками і постачальниками. Шанс заощадити з’явиться, якщо ви відвідаєте один з магазинів duty free, або побуваєте на батьківщині віскі, в Шотландії, Ірландії, або, можливо, США. У цьому випадку ціни на віскі можуть бути менше в 2 рази.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *