Ціна на коньяк

В Україні з коньяками історично склалася унікальна ситуація: з одного боку, згідно з міжнародним законодавством, коньяком може вважатися алкогольний напій, вироблений виключно у французькому регіоні Пуату-Шарант, з іншого — численні місцеві виробники мають право називати свою продукцію «коньяк України».

актуальна Ціна на коньяк

Те ж саме відноситься і до алкогольних напоїв з Вірменії, Грузії, Молдові. Справедливості заради варто помітити, що у всіх цих країнах існує багаторічна культура виробництва бренді (саме ця назва є більш правильним), чому сприяє як сприятливий клімат, так і гідні виноградники.

У цій статті ми розглянемо ціна на коньяк різних країн і марок в Україні.

Ціна на коньяк виробництва Франції

Завдяки такій різноманітності, з вибором коньяку в Україна ніяких проблем немає.

Найдорожчими традиційно є французькі алкогольні напої. І хоча ціна на коньяк виробництва Франції досить високі, купити їх можна практично в будь-якому магазині. Мінімальна вартість пляшки коньяку категорії V.S. складає в середньому 30-35 доларів. За ці гроші можна придбати продукцію таких марок як Martell, Camus, Meukow, Hennessy, Courvoisier.

Коньяки цих же виробників, але категорії V.S.O.P, обійдуться в середньому в 50-70 доларів за пляшку. А ось Hennessy Х.О., наприклад, буде коштувати вже близько 200 доларів.

Вірменські, грузинські і молдавські коньяки дешевші

Одинарні коньяки Молдавії, Грузії і Вірменії мають приблизно однаковою ціною. Так, наприклад, трирічний «Букет Молдавії» коштує близько 7 доларів за пляшку, грузинський «Тетрон» вісім доларів, а вірменський «Арменіка» десять доларів. В цілому, можна відзначити, що вірменські коньяки є кілька більш дорогими, ніж вироблені в Молдові і Грузії. При чому, різниця в ціні стає більш істотною, якщо порівнювати елітні сорти. Правда ціна на коньяк цих країн істотно нижче французьких коньяків.

Українці частіше купують українські коньяки

Незважаючи на всю різноманітність, близько 90% продажів припадає на частку українських коньяків, як найдоступніших. Ціна на коньяки виробництва України найдешевші.

Вже за 5 доларів можна купити трирічний одинарний «Грінвіч», а за 10 — відмінний п’ятирічний «Півострів Крим», наприклад. За 16-18 доларів доступний семирічний коньяк «Таврія GR Класик», який, теоретично, знаходиться на тому ж рівні, що і Frapin Х.О. за 200 доларів.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *