Сухе вино

Можливо, сухе вино стало першим алкогольним напоєм, який пригубив людина. Так це чи ні, достеменно не знає ніхто, та й не має значення.

Одне відомо точно: як тільки люди навчилися обробляти землю, вони зуміли культивувати виноградну лозу.

Тисячі років тому ніхто не вмів втручатися в процес бродіння, тому досить довгий час вино виходило з низьким вмістом цукру. Іноді напій виходив солодше, ніж зазвичай, але причиною тому був або сорт винограду, або його переспів. У будь-якому випадку, з сучасними напівсолодкими і, тим більше, солодкими сортами то вино було не порівняти. Втім, люди пили його з задоволенням і для багатьох з нас саме сухе віное залишається найбільш бажаним.

Сухе вино найпопулярніше

 Фото Сухе вино
Статистика продажів підтверджує, що сухе вино є найбільш затребуваним. Йому належить 4/5 світового ринку.

Цікаво, що за якістю вироблених в країні сортів сухого вина судять про стан виноробної галузі в цілому.

В Україні добре зарекомендували себе вина князя Трубецького. До сьогоднішніх днів тут переробляють виноград за класичною технологією, без додавання консервантів і стабілізаторів.

Вплив на здоров’я

Сухе вино позитивно впливає на організм, чудово поєднується з різними стравами, сприяє поліпшенню самопочуття і, що важливо, дуже швидко виводиться.

Відверто кажучи, жоден інший алкогольний напій не може зрівнятися з хорошим сухим вином за ступенем благотворного впливу на здоров’я людини. Особливо це стосується червоного вина, в якому вміст корисних мікроелементів максимально.

Кілька слів про правила вживання сухого вина

Сухе вино характеризується вкрай низьким вмістом цукру — на рівні 0,3%.

Білі сорти володіють характерною кислинкою, в той час як червоні демонструють елегантну терпкість.

Червоні вина прийнято подавати при кімнатній температурі, це дозволяє більш повно розкритися букету. Біле вино, навпаки, любить відносно низькі температури: 10-12 градусів. Воно добре підійде для втамування спраги.

Серед найпопулярніших сортів, яких, насправді, дуже багато, можна особливо відзначити: Аліготе; Совіньон; Піно нуар; Сапераві; Ркацителі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *