Російський коньяк

Знайти у вільному продажу в Україна російський коньяк, завдання, конечно не нездійсненне, однак, швидше за все, зажадає деяких тимчасових витрат і певної удачі. Коньяки Росії, відверто кажучи, не користуються особливою любов’ю Українців, і тому є кілька причин. Але на початку, трохи історії.

Російський коньяк має свою історію

У 1885 році з Кизляра був вперше вивезений міцний виноградний напій, отриманий на місцевому заводі винно-горілчаного куріння.

Фото Російський коньяк

На той час уже існували коньячні заводи в Кутаїсі, Тбілісі та Єревані, але вважати їх російськими і то що вони роблять російський коньяк, звичайно ж, не можна, хоча ці міста і входили до складу Російської імперії, а потім Радянського Союзу. Подальший розвиток коньячного виробництва відбувалося за двома абсолютно різними принципами. З одного боку, будувалися заводи в Ставропіллі і на Кавказі (зокрема, знаменитий Кизлярський КЗ), де місцевий клімат дозволяв і дозволяє отримувати хороший урожай винограду.

З іншого, облаштовувалися підприємства на Уралі, Сибіру, ​​Далекому Сході та в Європейській частині Росії з тим, щоб переробляти на них спирт, отриманий з південних регіонів.

 

Чому російські коньяки вважаються низькоякісними

З розпадом Радянського Союзу, налагоджені торговельні та логістичні зв’язку навіть всередині Росії були порушені і коньячні заводи, позбавлені звичних спиртів, стали шукати заміну їм за кордоном. На жаль, в першу чергу використовувалися дешеві аналоги вельми сумнівних характеристик. Саме низька якість недорогих російських коньяків є причиною того, що особливої ​​довіри до них немає.

Коньяки Росії на 70% підробка

Проте, в Росії залишилися виробничі компанії, які використовують власну сировинну базу. Це, перш за все, Кизлярський і Дербентский коньячні заводи, Новокубанський завод. Основна частка якісних російських коньяків припадає на частку перших двох. Однак і з ними існує проблема — велика кількість фальсифікату. За даними російських експертів, тільки в Росії 70% ринку коньяку займають підробки, сюди відносяться і коньяки Росії.

Якщо вам неодмінно хочеться купити коньяк, вироблений в Росії, шукайте продукцію Кизлярського і Дербентського коньячних заводів, і уважним чином вивчайте зовнішній вигляд пляшки.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *