Про коньяк

Шляхетне походження, витонченість і м’якість смаку, складний і, в теж час, дивно гармонійний аромат, тривалий післясмак і приємний шум у голові – це все коньяк.

Переливаючись бурштиновим кольором в келиху, граючи з нюхом поперемінно виникають нотками дуба, фруктів і ванілі, поступово занурюючи розум в стан легкого сп’яніння, коньяк непомітно і ненав’язливо розкривається перед вами у всій своїй красі.

Ціна Бренді

На сторінках сайту elitalcohol.com.ua ми проведемо вас від перших дубових бочок, в яких голландські негоціанти розвозили тоді ще звичайний винний спирт із Франції по країнам Північної Європи, до найдорожчих коньяків нашого часу, деякі з яких були створені ще при Наполеоні.

Ви дізнаєтесь, що означають написи X. O. і КВВК на етикетках пляшок, познайомитеся з кращими представниками знаменитих коньячних будинків і навчитеся швидко відрізняти хороший коньяк від підробки. Занурившись в історію коньяку, ви проникніться його духом, його легендами та його таємницями.

Здивувавшись разом з вами майстерності коньячних майстрів, і віддавши данину дотримуваним за сто років сортам, ми навчимо вас робити коньяк в домашніх умовах.

Весь світ коньяка і нехай його смак і аромат будуть не настільки прекрасні, зате ви порадуєте своїх друзів оригінальним напоєм і потішите власне самолюбство.

Дізнавшись особливості вживання коньяку і навчившись вибирати для нього правильні келихи, закуску і час, вам відкриються досі невідомі найтонші відтінки аромату. Ви зрозумієте, що розповіді про півгодинну післясмаку, це не просто слова.

Ми розповімо вам про бренді і арманьяк, і про те, чому вони не можуть вважатися коньяками. Можливо, ви здивуєтеся, дізнавшись, яка різноманітність їх існує.

Ви зрозумієте, що коньяк – це цілий світ, безмежний і шалено цікавий.

Все це, а також огляди, корисні поради та останні новини чекають вас на сайті elitalcohol.com.ua.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *