Марки віскі

Марки віскі, про які піде мова далі, давно стали справжніми легендами. Кожна з них гідна того, щоб їй була присвячена якщо не книга, то окрема глава в ній. Ми лише коротко перерахуємо їх і дамо кожній невелике опис.

Шотландський віскі

Віскі White Horse випускається з 1891 року, коли було зареєстровано назва. Втім, на етикетці пляшки ви побачите напис 1742, це рік підстави трактиру, що належить сімейству Меккі, які потім стали випускати свій власний скотч. У його склад входить 70% зернового віскі і 30% солодового.

Віскі Chivas Regal вперше з’явився на прилавках магазинів в 1801 році, коли два брата, Джеймс і Джон Чівас, не зумівши знайти відповідний за якістю алкогольний напій для своєї лавки делікатесів, зважилися створити свій еталонний віскі. Його відрізняє дуже м’який смак, невластивий шотландському скотчу.

Віскі Glenfiddich знаменитий тим, що цей віскі вперше був випущений акурат в різдвяну ніч 1887 року і моментально став популярним. Цікаво, що з дня заснування першої винокурні і до нашого часу, торгової маркою, і виробництвом, володіє сім’я Грант. Сам віскі по праву вважається найбільш популярним сингл-Молта.

Віскі Cardhu абсолютно не дарма називають жіночим віскі, настільки у нього м’який і тонкий смак. Напевно, в цьому немає нічого дивного, якщо врахувати, що в 1876 році управління винокурнею перейшло до Елізабет Каммінг, дружині засновника алкогольного бізнесу. Також це один з найбільш відомих однослодових віскі в світі.

Віскі Johnnie Walker по праву вважається одним з найбільш популярних виробників віскі в світі. У його широкому асортименті, присутні як дуже доступні за ціною пляшки, так і ексклюзивні пропозиції. Його історія сягає своїм корінням у другу половину дев’ятнадцятого століття, коли батько і син Вокери вирішили продавати під власною маркою купажірованний віскі Old Highland, який в 1901 року стало назватися так, як ми його знаємо тепер.

Американський віскі

Віскі Jack Daniels є одним з визнаних американських марок віскі. Цікаво, що її засновник, Джек Деніел, будучи ще підлітком, став власником своєї першої винокурні. Завдяки унікальній технології виробництва, йому вдалося отримати віскі, що володіє одночасно ароматом диму і дуже м’яким смаком.

Віскі Jim Beam має дуже давню і славну історію. Вперше про це бурбоні заговорили ще в 1795 році, після продажу Джейкобом Бімом першої бочки напою. Аж до середини двадцятого століття, управлінням виробництвом займалося сімейство Бімов.

Ірландський віскі

Віскі Tullamore dew вважається легендою Ірландії. На думку багатьох фахівців, це найкращий віскі, вироблений в цій країні. засновник першій винокурні, Деніел Е. Вільямс, вніс величезний вклад в розвиток і становлення ірландського віскі як міжнародного продукту. У 1847 році його онук вперше створив купажірованний віскі.

Віскі Jameson є найбільш продаваним ірландським віскі в світі. На його частку припадає більше половини продажів. Ще в 1780 році з’явилася компанія «John Jameson s — Son Dublin Distiller «, яка надала істотний вплив на весь ірландський ринок алкогольних напоїв. Справжній розквіт ця марка пережила в кінці дев’ятнадцятого століття, коли їй вдалося зайняти 10% ринку США.

 

Віскі Scots Lion

Віскі Grant’s

Віскі Bell’s

Віскі Ballantine’s

Віскі Black Velvet

Віскі Bushmills

Віскі Teacher’s

Віскі Macallan

Віскі The Glenlivet

Віскі J&B

Віскі Hankey Bannister

Віскі Dewar’s

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *