Французький коньяк

Французький коньяк, вироблений у французькому регіоні Пуату-Шарант, по суті, є єдиним в світі алкогольним напоєм, який має право називатися саме так, а не інакше. Навіть зроблений за схожою технологією і розлитий в сусідній Гасконі арманьяк, не має ніякого юридичного права претендувати на цю назву.

Традиційно, до якості французьких коньяків немає ніяких претензій. Алкоголь, привезений з Франції, часто сприймається як якийсь елітний продукт. Не в останню чергу на таке сприйняття впливає реклама, зовнішній вигляд пляшки або упаковки, і, звичайно, висока для вітчизняного споживача ціна.

Фото Французький коньяк

Французький коньяк підробляють найчастіше

При цьому, однак, з вигляду не береться кілька важливих моментів. Перший, і, напевно, найбільш істотний з них — це кількість підробок. Всій площі виноградників Франції не вистачить на те, щоб задовольнити світовий попит на французькі коньяки.

Як правило, підробляють найвідоміші марки. Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити французький коньяк від менш іменитого виробника.

Однак, за деякими даними, у Франції існує кілька тисяч коньячних будинків, і правильний вибір — це другий важливий момент. Смак і аромат коньяку відрізняються від виробника до виробника, і висока ціна аж ніяк не є гарантією того, що він вам сподобається.

Щоб купити хороший коньяк потрібно звернути увагу на 2 ключові моменти, які визначають на якість і ціну коньяку: термін витримки і субрегіон походження.

Третя особливість французьких коньяків якраз і пов’язана з їх вартістю.

Коньяк молодшої категорії VS в роздрібі коштує не менше 25-30 доларів, все, що дешевше, швидше за все, є підробкою.

Не всі можуть дозволити собі заплатити за коньяк, вік молодшого зі спиртів якого, становить всього два роки, таку суму.

Коньяки Франції — класика жанру

З іншого боку, французький коньяк — це, перш за все, класична технологія, неухильне дотримання всіх норм, традиційне сировину і, що важливо, стабільно високий рівень якості.

За великим рахунком, достатньо знайти перевіреного продавця , щоб незмінно радувати себе унікальним смаком коньяку, розлитого в одному з льохів Шаранта.

Найпопулярніші коньяки Франції: Camus, Courvoisier, Remy Martin, Martell, Hennessy. На їх частку припадає більше половини всіх світових продажів. Середня ціна пляшки коньяку категорії VS — 30 доларів, VSOP — 50-55 доларів, XO починається від 120-130 доларів.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *