Французькі вина

Французькі вина  — самі визнані і відомі у всьому світі. Франція є світовим лідером у виробництві вина вже кілька століть, одночасно будучи і його основним постачальником. Майстерність місцевих виноробів ні у кого не викликає сумнівів — до Франції часто приїжджають вчитися робити вино. буває і так, що, навпаки, запрошують французьких професіоналів в інші країни, щоб налагодити там виробництво.

Французькі виноградники

Фото Французькі вина

 

Велика площа країни і м’який клімат стали причиною того, що виноградників у Франції багато, і розташовані вони в кількох регіонах, основними з яких є Бордо, Долина Лаури, Шампань, Бургундія, Долина Лори і Ельзас. Деякі з них дали назви сортам вин.

Історія виноробства на території, нині входить до складу сучасної Франції, почалася ще за часів Римської Імперії, не дивно, що саме тут роблять одні з кращих вин світу.

Основою для білого вина служить виноград сортів шардоне, біт бланш, совіньон блан, Коломбар, біт бланш.

Червоне вино роблять з винограду сорту каберне совіньон, мерло, камернер.

Зазвичай французькі вина робляться не з одного сорту, а з декількох, що призводить до появи незвичайного букета і смаку.

На окрему згадку заслуговують ігристі вина, яких у Франції існує величезна кількість. Виноград для них збирається вручну, а виробництво регулюється місцевими законами, що не допускають відхилень від певних технологій. Існує навіть спеціальна класифікація для ігристих вин.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *