Chivas Regal став символом вечірки від Esquire

Українська редакція журналу Esquire вірна наміченим курсом і відкриває все нові лаунж-зони для чоловіків.

На початку вересня черговий корнер видання з’явився в ексклюзивній майстерні Indposhiv, що займається пошиттям чоловічих костюмів.

Організатори лаунж зон не без підстав вважають, що корнери Esquire є унікальним місцем, за допомогою якого чоловік може вибрати книгу, музику, стиль. Це своєрідний гід по сучасним чоловічим інтересам.

Все корнери мають стандартне наповнення, проте місця, в яких вони з’являються, унікальні. Редакція Esquire з особливою ретельністю підхід до вибору відповідних майданчиків.

В цей разу вибір припав на чоловічу майстерню Indposhiv, в якій пошиття костюмів ведеться в суворій відповідності з правилами, встановленими Британської Гільдією Кравців. Правильно зшитий костюм надає чоловікові упевненість у власних силах, робить його стильним. Так вважають організатори лаунж зон, і так вважають самі чоловіки.

Ведучим церемонії відкриття був головний редактор українського Esquire Олексій Тарасов, а сама вечірка супроводжувалася коктейлями. Так як лаунж зона створювалася для чоловіків, то основним компонентом коктейлю став Chivas Regal дванадцятирічної витримки.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *