Азербайджанський коньяк

Знайти у продажу гідний азербайджанський коньяк, це велика удача. І справа не в тому, що в Азербайджані не вміють його робити, або що ринок заполонив фальсифікат. Причина в малих виробничих потужностях і невеликій кількості виноградників.

Азербайджанські коньяки практично зникли

У той же час в Радянському Союзі такі марки як «Гек-Гель», «Гянджа» або «Апшерон» і багато інших користувалися заслуженою любов’ю.

Фото Азербайджанський коньяк

Відзначимо, що азербайджанські коньяки, в основній своїй масі, були недорогими, що забезпечило їм популярність серед широких верств населення. На жаль, непродумана політика боротьби з алкоголізмом в середині 80-х років минулого століття привела до практично повного знищення виноградників.

В сучасному Азербайджані дійсно прикладають значних зусиль, щоб відновити коньячне виробництво. безперервно збільшуються площі, з яких в майбутньому будуть збирати виноград, завозиться обладнання на відновлені заводи, проте на масштабне поява в продажу якісних азербайджанських коньяків в найближчому майбутньому, мабуть, сподіватися не варто.

 

Коньяк з Азербайджану — рідкість в Україні

На полицях вітчизняних супермаркетів коньяк Азербайджану знайти непросто. Часто його і зовсім немає, і навряд чи хтось зможе сказати, коли він з’явиться. Інтернет портали, які торгують алкоголем, також не балують азербайджанські коньяки любов’ю.

Часто єдиною можливістю придбати який-небудь продукт з Азербайджану, є або самостійно відвідати цієї теплої країни, або пошук спеціалізованого магазину або бутіка, в якому продається азербайджанський алкоголь.

 

Відрізнити оригінал від підробки по зовнішнім виглядом нелегко, так як через малу поширеність на ринку, порівнювати практично ні з чим.

Ціни на азербайджанський коньяк

Ціни на коньяки Азербайджану вельми гуманні.

Коньяк одинарний, трирічної витримки, коштує трохи більше 10 доларів, наприклад, азербайджанський коньяк Tovuz Cognaic V.S.

За 13 доларів можна придбати його п’ятирічний аналог, а за тридцять доларів доступні марочні коньяки.

Основний виробник — Мосазверінзавод, якому і належать найбільш відомі з радянських часів марки.

Для позначення терміну витримки використовується як французька, так і радянська класифікації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *